Розглянемо основні моменти як правильно підібрати сонцезахисні окуляри чоловікові жінці за типом і формою обличчя. Сподіваємося що дані поради будуть корисні для вас і ви зможете підібрати окуляри для себе незалежно від вашого типу обличчя і форми.

Знаходимо свої ідеальні окуляри за формою обличчя

Сонячні окуляри окрім своєї основної функції - захищати очі і область навколо них від шкідливого впливу UF-променів також є доповненням до образу. Сонцезахисні окуляри підступний аксесуар. За допомогою їх можна підкреслити свої достоїнства, бути виразніше і молодше, «заховати» різного роду недоліки, наприклад, довгий ніс.

Але неправильно обрані за формою обличчя окуляри здатні додати вам зайвий десяток років і замість того щоб збалансувати пропорції навпаки додадуть недоліків, яких зроду не було. Як же грамотно вибрати, щоб їх форма зіграла вам тільки в плюс?

Форма обличчя один з основних критеріїв для вибору способу будь то зачіска, головний убір або ж сонцезахисні окуляри. Визначившись зі своїм типом, ви надалі зможете гармонійно складати образ відповідно до особливостей вигляду, в тому числі і впораєтеся з такою непосильною для багатьох модників завданням, як підібрати сонцезахисні окуляри за формою обличчя.

Цікава стаття: Що таке іміджеві окуляри?

Визначаємо форму обличчя

Щоб стати справжнім асом у питанні як підібрати окуляри за формою обличчя слід дізнатися який у вас тип. Зробити це можна візуально. Вам буде потрібно прибрати волосся назад і стоячи близько до дзеркала обвести максимально точно контур свого обличчя на дзеркальній поверхні. Для цих цілей можна використовувати помаду, змочену в крем ватяну палички і т.п. Звіривши вийшов малюнок з представленими внизу формами обличчя, ви визначите свою форму і тоді питання як підібрати сонцезахисні окуляри не буде ставити вас в скрутне становище.

Овал

У людей з овальним типом лоб трохи ширше округлого підборіддя, а найширшої частиною обличчя є вилиці.

Серед постатей «гітара» вважається еталонною, а серед форм обличчя ідеалом виступає тип овал. Таким людям легше за все вибрати і створити свій образ.

Серед зарубіжних зірок володарками «ідеальної» форми виступають Меган Фокс, Джулія Робертс і Єва Мендес.

Якщо ви є щасливим володарем «овалу», то вам простіше інших впорається з тим, як підібрати окуляри, адже така форма відкриває нескінченний простір для експериментів.

Найбільш підходящі: круглі, вайфарери, овальні, авіатори, котяче око і метелики.

Як підібрати: підходить будь-яка оправа і форма, головне - дотримуватися балансу. Окуляри для овального обличчя не повинні бути крихітними або навпаки масивними, а також широкими або навпаки вузькими. Якщо ви не впевнені в тому, які чоловічі окуляри підійдуть, то віддавайте перевагу аксесуарам з оправою, що збігається за своєю ширині з найбільш широкою частиною обличчя і без низько посаджених заушников. Крім цього, добре виглядає, коли верх оправи заходить на брови. Людям з м'якими рисами можна вибрати з округлою оправою без різких кутів, а володарі зовнішності з різкими контурами, більш гармонійно виглядають в окулярах лаконічними оправами без декору.

Коло

У людей з типом коло, як і у овалу, найбільш широкою частиною обличчя є вилиці, але при цьому його довжина і ширина майже рівні.

Відомими володарками круглої форми є Селена Гомес, Майлі Сайрус і Кірстен Данст.

Якщо у випадку з овалом ніякої візуальної корекції не потрібно, то жінкам з круглим обличчям, стежте за тим, щоб вони його трохи витягали.

Найбільш підходящі: для круглого обличчя можуть бути прямокутні, трикутні, квадратні з прямими лініями, тонкими і високо розташованими дужками. Крім цього, підходять витягнуті до скронь окуляри-метелики, а також з формою «котяче око», вайфарери, авіатори і трапеція.

Як підібрати: щоб візуально звузити кругле обличчя слід підібрати з темною оправою. Тим, хто зараз роздумує над питанням як вибрати окуляри від сонця, буде корисна інформація, що візуально збалансує пропорції особи окуляри з оправою, в якій ширина більше висоти.

Квадрат

Володарів обличчя типу квадрат можна дізнатися по широким вилицях, а також широкому, але при цьому кутастому підборіддя. Крім цього, у них практично пряма лінія росту волосся, а вилиці, лоб і щелепи майже однакової ширини і до питання як підібрати - необхідно підходити з максимальною відповідальністю.

Зрозуміти, що форма вашого обличчя відноситься до квадратних можна на прикладі таких зірок як Сальма Хайек, Кіра Найтлі і Періс Хілтон.

Найбільш підходящі: ідеально виглядають на таких обличчях окуляри з масивною круглою, овальною або каплевидної оправою, а також «авіатори», «котяче око» і «метелики». Власникам квадратної форми обличчя категорично не підходять квадратні і прямокутні, а також мініатюрні і вузькі моделі. Коли приходить час займатися тим, як підібрати окуляри чоловікові знадобиться інформація, що добре виглядають варіанти з декором по верхньому краю, дужкам або боків.

Як підібрати: щоб зробити контур більш м'яким і округлим для квадратного обличчя повинні мати яскраву або навпаки темну оправу з низькою перемичкою. Головне - вибирати оправу тієї ж ширини, що і обличчя.

Прямокутник

Людям з прямокутною формою характерні різко окреслений квадратний підборіддя, високий і широкий лоб, пряма лінія росту волосся, а також лоб, щелепу і вилиці однакової ширини.

Серед зарубіжних селебріті прямокутним обличчям можуть похвалитися Демі Мур, Енн Хетеуей і Анджеліна Джолі. Для цих зірок точно не проблема як правильно підібрати, адже вони за допомогою цього аксесуара вміють майстерно підкреслювати свої достоїнства і приховувати недоліки.

Найбільш підходящі: круглі, авіатори і ін. З округлої форми з яскраво вираженими горизонтальними лініями. Ні в якому разі не віддавайте перевагу мініатюрним очками або моделям без оправ.

Як підібрати: для прямокутного типу повинні візуально вкорочувати обличчя, тому вибирайте розтягнуту по вертикалі оправу. Крім цього, зробити обличчя ширше допоможуть низько посаджені, візерункові або контрастні заушники.

Подовжений овал

Зрозуміти, що ви володар подовженого типу можна, якщо довжина вашого обличчя значно більше ширини, високий лоб, трохи закруглений підборіддя, а вилиці, щелепу і лоб практично рівні. Знаючи особливості такого типу, вам буде простіше розібратися з питанням, як підібрати окуляри від сонця за формою обличчя чоловікові, щоб вони виглядали максимально виграшно.

Довгасте обличчя у Сари Джесіки Паркер, Керрі Андервуд та Лів Тайлер.

Найбільш підходящі: практично будь-якої форми, але головне великі, в т.ч. квадратні, моделі з вигнутою оправою і авіатори. У числі заборонених варіантів окуляри з вузькими оправами, маленькі або зовсім без оправи.

Як підібрати: для довгастого типу повинні візуально робити його ширше і відводити увагу від довжини обличчя, тому необхідно вибирати моделі з однаковими за розміром верхнім і нижнім ободом і низькою перемичкою.

Цікава стаття: Модні окуляри 2018 або які сонцезахисні окуляри в моді?

Трикутник (перевернутий трикутник, V-трикутник)

У власників типу трикутник великий підборіддя і звужується до лінії лоба, а володарі в формі перевернутого трикутника навпаки можуть похвалитися широким чолом і високими вилицями.

Найкраще із завданням серед зірок типу V-трикутник справляються Сальма Блер, Дженніфер Еністон і Вікторія Бекхем.

Найбільш підходящі: геометричні, авіатори, «котяче око», з половинною оправою або з тією, де верхній обід темніший або яскравий. Для V-трикутника підійдуть з розширюється до низу оправою, типу авіатор, низький трикутник або «метелики».

Як підібрати: стежте щоб окуляри для типу перевернутий трикутник візуально не збільшували верхню частину обличчя, а аксесуар для - трикутника, навпаки, - нижню.

Серце

Дуже часто серцеподібну і трикутну (V) форми вважають ідентичними, але насправді між даними типами обличчя має місце суттєва різниця. Серце є більш м'якою версією трикутника, з округлим чолом і вилицями. У власників серцеподібного обличчя підборіддя витончений, а лоб навпаки ширший, ніж у трикутних (V).

У числі зірок точно знають як підібрати окуляри за формою для жінок, щоб вони при цьому підходили до їх трикутного типу Дженніфер Лав Хьюітт, Різ Уізерспун, Скарлет Йохансон.

Найбільш підходящі: «котячі» оправи, краплі, «метелики», круглі та ін. Із закругленою оправою, а також квадратні, мініатюрні, з вузько перемичкою або низько посадженими дужками.

Як підібрати: для типу серце стежте, щоб їх ширина була менша за висоту чола так вони не будуть візуально збільшувати верхню частину. Категорично не підходять великі з декором. Серед величезного асортименту сонячних окулярів в інтернет-магазині Бігмаркет враховуючи вищевикладені рекомендації ви зможете підібрати окуляри, які тільки збалансують ваші природні зовнішні дані, але і приховають недоліки.

Цікава стаття: Як перевірити окуляри на ультрафіолет?

 

Джерело: Інтернет магазин Бігмаркет