Новинки товарів з’являються швидше в Telegram каналі - Просто натискайте на напис!
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи Call-центру:

Будні:09:00 - 18:00

Сб-Нд: Вихідний

Купуй Online: 24/7

0
Кошик

Спортивні окуляри

Заняття спортом, особливо таким, де потрібна максимальна концентрація, контроль навколишнього простору і необхідність правильно оцінювати ситуацію, вимагають спеціального спортивного екіпірування, куди входять і спортивні окуляри. Правда, самі окуляри при цьому можуть бути не тільки захисними, але і мати корекційні функції, коли через лінзи проходить не весь спектр відбитого світла, а тільки та його частина, яка не спотворює форми і кольору предметів. Одним з видів таких окулярів виступають поляризаційні окуляри для спорту або активного відпочинку, основною функцією яких є захист очей від відображають відблисків з глянцевих поверхонь предметів.

Кому необхідно купити спортивні окуляри

Людям котрі люблять спорт і активний відпочинок знадобляться спорт окуляри які можна купити в нашому магазині для. Найчастіше у нас купують:

  • окуляри для активного відпочинку
  • окуляри для пляжного волейболу
  • окуляри для бігу
  • окуляри для тенісу
  • окуляри для велоспорту
  • окуляри для вітрильного спорту (яхтингу і яхтсменів)
  • окуляри для гірського туризму

та інших видів активного спорту в сонячну погоду, не залежно від погодних умов.

Заняття вітрильним спортом, стрільбою, велогонками і, звичайно, гірськолижним спортом вимагає крім фізичного напруження ще й великий концентрації зору, адже відображення від водної поверхні, автодорожнього полотна або сніжної траси постійно впливають на очі спортсменів.

Захиститися від постійних відблисків звичайними сонцезахисними окулярами навряд чи вдасться. Лінзи звичайних окулярів просто знижують рівень освітленості, а поляризаційний шар, як раз навпаки, дозволяє бачити все чітко. Він дозволяє нейтралізувати відблиски, в тому числі і ті, які мають характер з'являються спалахів, наприклад, від хромованих деталей автомобілів або від хвиль. Важливо, що такі спалахи часто мають хаотичний характер.

спортивні сонцезахисні окуляри зі змінними лінзами

Як підбираються поляризаційні спортивні сонцезахисні окуляри

Для вибору і покупки спортивних окулярів, як, втім, і для решти екіпіровки, потрібен індивідуальний підбір, а також врахування особливостей спорту, яким займається спортсмен.

Захисні спортивні окуляри з поляризаційним напиленням для стрільби і стрілецьких видів спорту підбираються, перш за все, за зручністю оправи і площі покриття лінз. Для стрільців в стендових дисциплінах найчастіше вибираються окуляри, крім поляризаційного ефекту з обов'язковим фільтром від ультрафіолетового випромінювання. Для стрільців в тирі окуляри можуть мати корекційні штори, що закривають частину огляду від відблисків з боку інших стріляючих.

Для велогонщиків, веслярів і яхтсменів поляризаційні спортивні окуляри повинні мати міцну оправу і максимально закривати очі від сонячного світла, відблисків. Крім цього, окуляри повинні захищати і від попадання бризок і пилу в очі.

сонцезахисні окуляри спортивні для бігу велоспорту

Найвідповідальнішим етапом вибору окулярів для спорту у гірськолижників і авто / мотогонщиків виступає їх примірка. На відміну від інших спортсменів обов'язковим аксесуаром для них і на тренуваннях, і при виступі виступає захисний шолом. А підібрати спорядження, щоб воно максимально правильно підходило і до профілю особи, і до захисного шолому не завжди виходить з першого разу.

В інтернет магазині Бігмаркет представлені якісні окуляри для спорту, які захистять очі і дозволять Вам відчувати себе абсолютно ідеально при будь-яких умовах. Для примірки спорт окулярів ви можете оформити замовлення післяплатою і зробити оплату після огляду і примірки.

Немає товарів

Вгору