Новинки товарів з’являються швидше в Telegram каналі - Просто натискайте на напис!
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи Call-центру:

Будні:09:00 - 18:00

Сб-Нд: Вихідний

Купуй Online: 24/7

0
Кошик

Тактичні окуляри

Сонцезахисні окуляри захищають ваші очі від ультрафіолетового випромінювання і тому дуже важливі, якщо ви проводите багато часу на вулиці. Проте коли йдеться про тактичні окуляри для військових, або стрілецькі окуляри для полювання - це не тільки захист від ультрафіолетового випромінювання.

Купівля тактичних військових сонцезахисних окулярів - що важливо знати?

Військові окуляри повинні також забезпечувати балістичнмй захист (наприклад, захист від невеликих снарядів і осколків). Балістичний захист очей має першорядне значення в бойових ситуаціях, тому що нерідкі випадки, коли бруд, пісок, сміття і навіть осколки летять до вас і вашим очам.

Військові окуляри, що забезпечують ефективну балістичну защиту, відповідають цивільному стандарту США (ANSI Z87.1 - 2010), а також військовому стандарту США (MIL-PRF-31013) для балістичних окулярів. Обидва тести вимірюють ударостійкість лінз.

Балістичні окуляри

Балістичні окуляри - захист, стандарти, тестування

Як згадувалося вище, військові сонцезахисні окуляри повинні відповідати військовим стандартам Америки (MIL-PRF-31013) і цивільному стандарту США (ANSI Z87.1 - 2010) для балістичних окулярів.

Тестування MIL-PRF-31013 набагато більш суворе і вимогливе (воно видає в 7 разів більше енергії удару), ніж тестування ANSI, і тому окуляри, які проходять тестування MIL-PRF-31013, зазвичай також проходять тестування ANSI.

На додаток до удароміцності, тест MIL-PRF-31013 також оцінює оптичну прозорість, захист від ультрафіолетового випромінювання, посадку, хімічну стійкість і стійкість до впливу навколишнього середовища.

Якщо вам необхідні кращі тактичні окуляри американської армії США, майте на увазі, що ви повинні вибрати стрілецькі, протиосколкові окуляри для стрільби зі списку дозволених захисних військових окулярів (APEL), який заснований на тестуванні MIL-PRF-31013.

Також існують протиосколкові окуляри тактичні, що пройшли перевірку ANSI і MIL-PRF-31013, які не вказані в APEL, які також ідеально підійдуть для полювання або страйкболу.

Форма або як виглядають військові окуляри

Військові тактичні окуляри повинні мати широкі оправи і оправу у формі букви U, щоб забезпечити повне покриття. Ця форма не тільки забезпечує хороший захист від ультрафіолетових променів, але і ефективно захищає ваші очі від осколків, снарядів, а також пил, пісок і тд.

Тактичні окуляри армійські зі змінними лінзами

Тактичні окуляри армійські зі змінними лінзами

Армійські Американські тактичні окуляри повинні мати змінні лінзи, щоб ви могли легко міняти лінзи при зміні умов освітлення - наприклад, ви повинні використовувати прозорі лінзи в хмарну погоду, в той час як в сонячну погоду потрібні лінзи, які блокують більшу частину видимого світла.

Змінні лінзи також знадобляться в довгостроковій перспективі; коли лінзи подряпані, вам не потрібно купувати нові захисні окуляри, тому що ви можете просто замінити лінзи.

Але рано чи пізно, вам все одно доведеться купувати нові лінзи, або тактичні окуляри з Америки - якщо вони побували в суворій зоні бойових дій.

Міцність військових тактичних окулярів:

 • Окуляри зазвичай мають лінзи зі стійким до подряпин покриттям і оправу з композитних матеріалів.
 • Оправа зазвичай в деякій мірі гнучка, щоб забезпечити хороший опір удару, так що вона буде згинатися, а не ламатися!

Які купити захисні тактичні окуляри для стрільби полювання в Україні?

Рекомендуємо сонцезахисні окуляри Wiley X - дуже хороший вибір, оскільки вони, дуже довговічні і функціональні. Стрілецькі окуляри оснащені небиткими полікарбонатними лінзами і добре прилеглої оправою (з композитних матеріалів).

 • Лінзи не тільки схвалені сертифікацією ANSI і MIL-PRF-31013, але також мають сертифікат EN-166 FT (європейський стандарт балістичних окулярів).
 • Лінзи мають два покриття; покриття T-Shell знаходиться зовні і захищає лінзи від подряпин, в той час як покриття на внутрішній стороні забезпечує захист від запотівання.
 • Лінзи блокують 100% всього ультрафіолетового світла і забезпечують усе без спотворень, оптичний клас 1.

Стрілецькі окуляри

Більшість конфігурацій, комплектів тактичних окулярів також сумісні з тримачем рецептурних лінз Wiley X (звертаємо увагу продається окремо).

Wiley X підходить для:

 • Військове використання
 • Для стрільби
 • Правоохоронні органи використовують
 • Туризм
 • Для страйкболу
 • Похідів
 • Полювання
 • Риболовля
 • Спорт
 • Щоденне використання

окуляри для полювання

Що таке тактичні окуляри?

Тактичні окуляри - це не тільки захист ваших очей від ультрафіолетових променів, але забезпечення балістичного захисту. Вони міцні і блокують невеликі снаряди і осколки.

Що таке балістичні окуляри?

Балістичні окуляри - це захист ваших очей від дрібних снарядів і осколків. Окуляри класифікуються як балістичні, якщо вони відповідають військовим стандартам США (MIL-PRF-31013) і цивільному стандарту США (ANSI Z87.1 - 2010) для балістичних окулярів.

Компанія Wiley X досягла цього, використовуючи не б'ються лінзи (протиосколкові), які були протестовані з метою, щоб без проблем витримувати велику кількість травм. Також впровадили поліпшенні передові технології, щоб дати тактичну перевагу солдатам, мисливцям, які довіряють свій зір Wiley X.

Крім військових захисні окуляри протиосколкові купують:

 • для страйкболу
 • полювання
 • стрільби

Вони пропонують фотохромні лінзи в деяких варіантах, і ця чудова технологія дозволяє лінзам міняти затемнення в залежності від умов. Солдати особливо цінують цю особливість, оскільки вони переміщаються з дому в приміщення і не можуть міняти лінзи постійно.

Балістичні окуляри Wiley X здатні впоратися з багатьма серйозними ситуаціями. Як гордий постачальник високоякісних балістичних сонцезахисних окулярів та окулярів для збройних сил США, ми рекомендуємо купити тактичні окуляри американської армії.

Окуляри армійського типу - це перш за все захист, але це не означає, що ви повинні жертвувати стилем. Ви можете дати своїм очам кращий захист, в якому вони мають потребу, з сучасним дизайном, добре виглядаючи носячи їх кожен день, незалежно від погодних умов.

Немає товарів

Вгору