Окуляри з ланцюжками

Самим практичним аксесуаром літа 2018 можуть стати ланцюжки для сонцезахисних окулярів. Не варто хвилюватися, що ви в них будете виглядати як літня бібліотекарка або секретарка з 70-х. Ця думка вкрай помилкова. Лише погляньте, з яким неймовірним витонченістю хизуються в окулярах з ланцюжками світові знаменитості. Так в цьому аксесуарі встигли засвітитися модний блогер Леандро Медін, співачка Ріанна і топ-модель Белла Хадід.

ланцюжки для сонцезахисних окулярів

З неймовірною вишуканістю окуляри з ланцюжком носила і легендарна леді Ді. Причому в ті часи принцеса Діана керувалася далеко не модою, а виключно зручністю.

Актуальні і практичні окуляри з ланцюжками

Неймовірна практичність аксесуара не викликає сумніву. Тепер можна не побоюватися, що окуляри з тих чи інших причин впадуть і розіб'ються, адже навіть якщо вони і зісковзнуть з голови, оптика просто зависне на ланцюжку.
практичність окулярів на ланцюжку

Деякі дизайнери, в тому числі і директор марки Хлое Наташа Рамсей-Леві, пропонують окуляри з невеликими отворами на заушниках, в які при необхідності можна одягати ланцюжка і міняти їх залежно від ситуації.

мініатюрні тоненькі ланцюжки на окулярах

Якщо ви все ж з настороженістю ставитеся до цієї модної тенденції, то спробуйте почати з мініатюрних тоненьких ланцюжків, лише трохи поблискують на сонці. Але якщо все ж захочете привернути загальну увагу, то на допомогу прийде модель окулярів Chanel з колекції 1993 року, яка йде в наборі з великої ланцюжком. У колекціях інших марок не менше помітні, ніж у Шанель вантажні та сучасні варіації на цю тему.

 

Джерело: Інтернет магазин Бігмаркет